Kavasaki Ninja

2 700 EUR

Shitet nga: juri 12 Dhj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Të tjera
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
Ninja
Shitet Kavasaki Ninja ex500d viti 2009,motorri esht ne gjendje te mire dhe shume praktik..Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim