Publikuar: Gush 09 2022 12:38

YAMAHA TDM 900

EUR

EUR
Publikuar: Gush 09 12:38
Shikime: 6957
SHITET YAMAHA TDM 900 VITI 2004 ME DOKUMENT TE RREGULLTA TE PAGUARA DERI NE QERSHOR 2023 NE GJENDJE SHUM TE MIRE FULL ME EXTRA

XHAM PARA EXTRA

MARMITA RACE GUNS TE REJA

AMORTIZATORET TE YAMAHA R1 TE VITIT 2010

DISQE DHE GOMA TE YAMAHA R1

FRENA RADIALE ME POMPE BREMBO DHE TUBA INOX ME POROSI

DOREZA DHE LEVAT EXTRA

PLUGU EXTRA

SHALA E VESHUR ME POROSI

TARGA ME POROSI BB808

E SHUME GJERA TE TJERA

NE LEJE QARKULLIME ESHTE SHENUAR 30kw KSHU QE MUND TI JEPET ME PATENT A2

CMIMI 3500 EURO I PADISKUTUESHEM
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6957
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 3880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672039763

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione