Publikuar: Sht 27 2023 10:14

KTM SUPER DUKE 990 R

EUR

EUR
Publikuar: Sht 27 10:14
Shikime: 17
KTM SUPER DUKE 990 R, viti 2012 130Hp 999cc.
Motorri ka sistem frenimi brembo dhe amortizator WP, Amortizator timoni WP, sinjale dhe leva aftermarket sistem alarmi oem ktm (ekstra) taksat dhe kolaudimi te sapo paguara, sherbimet te sapo bera vaj filtra dhe Goma, ka 38,000 km. Shitet per arsye nderrimi kategorie. ju lutem telefonata serioze. nuk nderrohet.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
17
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione