Publikuar: Mar 26 2020 02:25

Mini cross

LEK

Publikuar: Mar 26 02:25
Shikime: 30
Shes motorrin!!!Mini cross 160cc!!OKAZIONNNN...shitet vetem per 7 dit me kete cmin...Eshte shum pak i perdorur..Me freksjon ka 4 marshe..Shum i shpejt..Ka dy palt goma per terren malor dhe per asfalt
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
30
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 3880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684469860

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione