Ne shitje TMAX 560

0 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Moto Tirana 18 Jan 13:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
TMAX
Skuteri portreti sportiv TMAX është modeli më i suksesshëm në Evropë - dhe ka qenë numri një çdo vit për dy dekada. Tani Yamaha po e çon performancën sportive në nivelin tjetër me kapacitetin e ri TMAX 560 të ri. Më i shpejte, më sportiv dhe më dinamik, gjenerata e re TMAX do të jetë zgjedhja juaj më e mirë.
Moto Tirana
Moto Tirana Sh.P.K – kompania e pare private ne fushen e motorcikletes dhe marines ne shqiperi. Importuese dhe distributor i nje sere brandeve, sot eshte dhe furnizuesja me e madhe ne treg per motorcikleta, mjete lundruese me dhe pa motor, pjese kembimi si dhe aksesore qe lidhen me to. Me nje pervoje 25 vjecare ne fushen e motorrit dhe marines, me nje staf dhe sherbim te kualifikuar, mirepret dhe jep asistence profesionale per te gjithe.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boul. Bajram Curri No.33 Tregoje në hartë
0682012986
http://www.mototirana.al/
Leaflet
Moto Tirana
Suzuki Df 2.5 750 EUR
Yamaha Ex Series 8 000 EUR
Outboard Suzuki 2.5-300 HP 0 LEK
Gomone Advance Boat 5.2m 8 900 EUR
Në fillim