Yamaha 750!

Shitet nga: Arenc 20 Gush 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Fier
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
FZR
Shtitet motorri Yamaha 750 me trasmesion!!
Motorri esh n gjendje t mir pune me bateri t re dhe vaj filtra t nderruar.
Esh i mbajtur per qef shum i mir n llojin e tij dhe shum i mbajtur dhe shum i shpejt
Shitet per arsyr mos perdorimi..
Cmimi i diskutushem!
Leaflet
Në fillim