shitet bicikleta

240 LEK

Shitet nga: sebastian 20 Jan 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Peqin
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
DragStar
shitet bicikleta...esht origjinale e ardhur nga italia ..nr26. ..e gjitha prej alumini dhe disjet...goma te reja te trasha ...marshet 3x8 super e shpejte. armotizator para ..cmimi okazion 240 mij lek ...ose ndrrohet me tel me afersi te ketij cmimi ...
sebastian
0698996117
Leaflet
Në fillim