Triumph speed triple

5 000 EUR

6 000 EUR

Shitet nga: Emiljo 04 Dhj 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Triumph
Triumph speed triple r 1050cc
Viti prodhimit 2006
I rregullt brenda dhe jashte shtetit
Leaflet
Në fillim