Triumph 675

6 000 EUR

Shitet nga: Toni 19 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Triumph
Modeli
Daytona
Nje motor i ri per pak lek. Duhet ta shikoni dhe te me jepni apo jo te drejte . 6000Euro
Leaflet
Në fillim