Ocazion

1 500 EUR

Shitet nga: Miri 29 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Vlorë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
GSX
Shitet suzuki 600cc motorr super gjendje dhe i shpejt sherbimet e bera ne ko nuk ka nevoj per asgje letra der ne mars 2020 per me teper tel ose nderroet
Leaflet
Në fillim