Motorr 4 goma

1 500 EUR

Shitet nga: Granit 27 Sht 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Polaris
Motor polaris, viti 2008, 700cc(kubik) me marsha dhe shume i shpejt.
Shitet ose nderohet
Cmimi 1500€.
Leaflet
Në fillim