piaggio carnavall

400 LEK

Shitet nga: paskal 11 Jan 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Vlorë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Classic
motorri e ne gjendje te mir
esht me radiator uji 125cc 4kohesh
vaj ,kandele dhe taketat e frenave +alkolin i jan ber tani shitet per mosperdorim
Leaflet
Në fillim