Motorr sportiv me 4 goma

5 500 EUR

Shitet nga: Roland 22 Sht 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Përshëndetje te gjitheve,

Nese jeni te interesuar per nje motorr sportive me 4 goma, atehere ate mund ta gjeni ne durres.
Motorri sportiv ngjyre e kuqe eshte sjelleur nga anglija ne viting 20016 dhe pothuajse nuk eshte perdorur as 500kilometra.

Motorri eshte i vitit 2013 dhe ka te gjitha letrat e oaguara per ne shqiperi, ky motorr nuk eshte perdorur shum ka ne kilometrash me pak se 1700kilometra gjithsej, per mendimin tim eshte motorr akoma i pa shtruar taman. Ky kap deri ne 100kilometra shpejtesi kollaj fare (350cc-kubiksh)

Motorri shitet per arsyje mospordorimi, kush eshte i interesuar tme kontaktoj ne nr direkt, motorri nuk jepet me qera, as nuk jepet per SHOW/videoclipe, as nuk beJ shkembim.

Vetem te interesuarit serjoz tme kontaktojne.

Ju faleminderit.
Leaflet
Në fillim