Shitet Nipponia 1250 Euro

1 250 EUR

Shitet nga: Serxhio 03 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Berat
Motoçikleta
Sportiv
Modeli
Nipponia
Shitet 125 Nipponia viti 2016
Esht bler i ri nga qeska 5500 kilmotra te bera me letra.
Motori esht ne gjendje perfekte sic duket dhe ne foto. Sherbimet e bera sipas Kilometrave motorri esht i mbajtur per merak vetm 1 Pronar Cmimi i diskutushem 1250 Euro.
Serxhio
0688194247
Leaflet
Në fillim