Nderohet me makin

2 000 EUR

Shitet nga: Eno 29 Gush 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Vlorë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
ZXR
Shiter nderohet kawasaki ninja zx6rr 636 nderohet me makin me vler 2000 euro e lart vetwm telefonata serjoze motorin ndodhet ne vlor dhe mund ta shikoni
Leaflet
Në fillim