KAWASAKI Z1000

2 200 EUR

Shitet nga: Alti Dje 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
Z
Shitet kawasaki z1000, viti 2006 me, letra brenda dhe jashte vendit!!! Cimi i diskutueshem..
Instagram: leon.sk.5
Leaflet
Në fillim