!!! OKAZION/ Ndrrohet Kawasaki ZX10r Full Extra !!

3 240 EUR

3 700 EUR

Shitet nga: Mano 26 Jan 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
Ninja
OKAZION Per Pak Dit Ose Ndrrohet Kawasaki ZX10R 1000cc Viti 2007 Full Extra Marmidat Akrapovic Sherbimet E Sapo Bera Letrat E Sapo Paguara Ne Gjendje Perfekte Si Nga Ana Vizuale Ashtu Dhe Xhenerike Me Ndrrim Ka Cmim Tjeter Whats App / Viber 068 608 9999
Leaflet
Në fillim