shitet nderohet

2 200 EUR

Shitet nga: mandi 06 Jan 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Pogradec
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
Ninja
kawasaki zx9r ninja ne gjendje shum te mire pune me dekumenta te regullta si brenda dhe jashte taksa te prera deri ne qeshor 2020 motori ka 33 mije km nderohet me motor 600 cc dhe me posht se 600 cc
Leaflet
Në fillim