Motorr amadeos pa letra fare i thesht c.11

400 EUR

500 EUR

Shitet nga: Arbeni 18 Qer 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Lushnjë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Jawa
Shitet motorr ithesh amadeos paletra fare c 110 . 4 koesh cdo gje fuksonale shitet mose pordorim shum ekonomik per me te per ne telefon .dhe derojet me makin naft tejet me letra cmimi te jet me gjithe motorrin deri 1000 lek .emar makinen.
Leaflet
Në fillim