Honda innova

1 200 EUR

Shitet nga: Ilir 24 Sht 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Honda
Modeli
Innova
Shitet honda innova viti 2003 ne gjendje perfete. Sherbime sapo te bera disqe para dhe mbrapa te rihnj+goma dhe amortizator para dhe mbrapa te ri Motorri eshte ne gjendje perfete 0684120449
Leaflet
Në fillim