motorr honda glx 50cc super ekonomik

300 LEK

Shitet nga: albert 02 Sht 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Lushnjë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Honda
Modeli
GLX
motorri shitet per arsye mos perdorim se kam 2 eshte ne super gjendje dhe eshte mbajtur ne menyr te persosur nga merakli , eshte i gatshem per cdo lloj prove ,cmimi i fundit eshte 300 mjl te vjetra nk ka pazar tjeter ju flm .kontakt cel 0683053085 ose
0686681594
Leaflet
Në fillim