Honda

450 LEK

Shitet nga: Kristi 07 Qer 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Kurbin
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Honda
Modeli
GLX
Shitet motorr Honda GLX 90 CC esht ne gjendje shum motorrike esht shum imirbajt dhe per arsye se du ble ni motorr me te madh
Leaflet
Në fillim