Super Okazion Ducati Monster 2009

4 200 EUR

Shitet nga: Elton 21 Nën 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Ducati
Modeli
Monster
Shitet motorr Ducati Monster 696 kubik, ne gjendje te shkelqyer, ardhur nga Canada me dogane te prere shitet bashke me skafante dhe xhup. Cmimi 4200€. I gatshem per cdo lloj prove. Nr tel : 069 32 600 60
Leaflet
Në fillim