Ducati monster 600 cc

1 799 EUR

Shitet nga: Ducati 25 Dhj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Shkodër
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Ducati
Modeli
Monster
Shitet ducati monster 600 cc ne super gjendje
Gjitha sherbimet e kryera( vaj filter goma bateri) dhe letra te paguara, nuk ka nevoj asgje
Marmita miiv me dy lloj zhurme
Mund te nderrohet me tmax
Leaflet
Në fillim