Shitet cagiva raptor 1000 ose nderrohet

2 500 EUR

Shitet nga: Endris 28 Dhj 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Cagiva
Modeli
Raptor
Shitet cagiva raptor 1000 motorri shume i bukur dhe i vecant grupi suzuki tl ekstra frena brembo marmita termignion amortizator showa pjes karboni motorri me dokumenta te rregullta dhe per jasht shtetit ose nderrojet me makin 6+1 ose makin tjeter te te njejtes vler vetem jo makin franceze cmimi pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim