Motor Burelli

250 EUR

Shitet nga: Elton 26 Sht 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Korçë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Burelli
Modeli
Biago
Motori eshte ne gjendje shume te mire me dokumenta te regullta dhe te paguara
Leaflet
Në fillim