Prodhim i 2010 nga korea 100 kubik

700 000 LEK

Shitet nga: Ladi 20 Maj 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Elbasan
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Baotian
Modeli
BT110-2
Me letra dhe siguracion
Leaflet
Në fillim