APRILIA PEGASO 650CC -01

800 EUR

Shitet nga: aprilia 04 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
Pegaso
Shitet aprilia pegaso 650 cc i vitit 2001,eshte me dokumena te regullta ,pa dogan . ne gjendie te shkelqyer. ideal si per ruge te asfaltuar po dhe ruge çakulli . jepet mundesia per prove (vertet te interesuar) shitet ose ndrohet me motor me te vogel + lek.
aprilia
0698404769
Leaflet
Në fillim