Publikuar: Korr 09 2020 03:26

SMC JUMBO 320

EUR

Publikuar: Korr 09 03:26
Shikime: 61
shes motor smc jumbo 320 kuniksh . e kam pru vet nga gjermania ka pak kohe qe kam pru se kam perdor akoma skam kohe eshte me dogane te paguar gati per targa . cmimi pak i disk shitet per arsye mos pordorimi .
8.000 kilometra .
motorri eshte me kamio atomatik ka marrsh malor dhe fushor eshte ne gjendje super te mire me radiator . sapo jane nderruar frena cdo sherbim i nevojshem i esjte bere
gomat i ka ne gjendje 80% plus goma asfalti te reja i ka qe vin me motor
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
61
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 5130 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692372372

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione