Publikuar: Pri 28 2018 09:30

U shit ! Flm MerrJep.Al !!!!!!!!!! SMC 49cc

EUR

Publikuar: Pri 28 09:30
Shikime: 138
Shes Atv ( motorr me 4 rrota ) ose ( motorr me 4 goma ) SMC 49cc Me dogane te paguar !!!! Ne gjendje shume te mire . Me kamje automatike . Te 4 gomat te reja 100% siç shikohen dhe ne foto qe jan bler 85€ copa ne GREQI . Motorri arrin nje shpejtesi te mjaftueshme . Motorri ka disa krisje te kasave ( kallquqeve ) . Motorri perveç kalquqeve per çdo gje tjeter eshte super . Motorri nderrohet edhe me SMART . Cel : 0682283355 .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
138
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 5130 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682283355

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione