Publikuar: Qer 23 2022 05:49

She's piaggio skipper 150 cc vitit 2003 490 euro

EUR

EUR
Publikuar: Qer 23 05:49
Shikime: 2656


Nuk kam nevoj per telefonat boshe me diskutuar. Merr nese ke leket edhe je vertet I interesuar.

Shitet piaggio skipper 150 cc viti 2003 me letra shqiptare targa te reja ne gjendje pune shum te mire dhe I behet edhe noteria pa piken e problemit meqe e kan hall disa telefonues.
Gomat e reja edhe punon super asnje difekt mekanik
.vetem telefonata seriozisht te interesuar Jo zhurme! Shitet 490 euro i diskutueshem por jo nga telefoni …live prezent pasi te shikohet motori.
+355697312070 what's app vetem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2656
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 2630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697312070

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione