Publikuar: Korr 11 2022 11:37

Malossi T-Max,X-max,Beverly, Vespa etj

Publikuar: Korr 11 11:37
Shikime: 1602
🇮🇪 MALOSSI 🇮🇪
Super kualitet ! Made in Italy.

- Kit disqe freksioni bashkë me sustat
- Freksion komplet
- Variator
- Rrip trasmesioni
- Rrula
- Kursorë
- piatelo variatorit

Për të gjitha modelet e scooter

Yamaha T-MAX 500 - 530-560.
Yamaha X-Max 125-250-300
Yamaha N-max 125-150

Honda forza 125-250-300
Honda SH 125-150-300
Honda Silver Wing 400-600
PIAGGIO beverly 300-350
Piaggio Mp3 300
Vespa GTV-GTS- GEI giorni 250-300

Për çdo pjese Malossi dhe marka të tjera më kontaktoni
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1602
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 2630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0677107582

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione