Publikuar: Mar 30 2023 11:13

City Coco Skuter 2022 Model Skuter Elektrik Full Extra Line

EUR

Publikuar: Mar 30 11:13
Shikime: 1327
City Coco
I ri 2022
Dy ulese
Full Extra
Drite LED
Tregues
Bori(cfiren)
3 shpejtesi
I pershtatem dhe i preferueshëm per qytet
Tel +38345279209
Transporti Falas

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1327
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 2630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345279209

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione