Publikuar: Tet 01 2022 08:45

Kymco xciting 300 r scooter 300r

EUR

Publikuar: Tet 01 08:45
Shikime: 1446
Kymco xciting i vitit 2008 300cc ne gjendje shume te mire pune. Te gjitha sherbimer te bera para pak ditesh vaj,filtra,frena dhe bateri. Dokumentat te sapo paguara . Cdo gje funksionale. Shume komod, ekonomik, i shpejte
Drita led
Goma te reja
2 celsa
Marmite sportive me plasje.
Motorri esht ne gjendje shume te mire dhe nuk ka nevoje per asgje
2200 Euro
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1446
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 2630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697844415

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione