Publikuar: Qer 05 2023 03:09

Baotian 124 cc

EUR

EUR
Publikuar: Qer 05 03:09
Shikime: 4
Shitet Baotian scooter 124cc ne gjendje motorrike te mire, vaj filtra te nderruara gjithashtu dhe hamortizatoret para te sapo nderruara siguracion i prer deri ne shkurt 2024 kualidimi deri ne shkurt 2025 ju lutem vetem telefonata serioze cmimi pak i diskutueshem.
Nr: 0676359450 ose 0674772452
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 2630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676359450

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione