SUPER MOTORR APRILIA ATLANTIC OKAZION

1 500 EUR

Shitet nga: motorr 04 Maj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
Atlantic
shitet aprilia atlantic i vitit 2004
500 cc me letra te rregullta
te sapo paguara
asnjelloj mangesie
te gjitha sherbimet e bera ne kohe
i gatshem per prove nga ana juaj
kudo.dhe kurdo te deshironi
nxitoni vera po afron
esht super mjet
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione