Shitet motorr me dogan YAMAHA 250cc vendodhja Fier

1 200 EUR

Shitet nga: kreshnik 08 Korr 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Fier
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
X-MAX
Shitet motorr YAMAHA 250cc vendodhja Fier
cmimi1200 euro i diskutueshem
motorri esht ne gjendje perfekte nga pamja e jashtme dhe ana motorrike i sapo ardhur nga Italia i vitit 2009
motorri eshte me dogan
cel:0684829995
kreshnik
0684829995
Leaflet
Në fillim