shitet okazion

1 500 EUR

Shitet nga: arban 30 Sht 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
X-City
shitet okazion me letra te prera plus valixhe dhe kokore motori ska nevoj per asnje gje se i kam ber te gjitha sherbimet
Leaflet
Në fillim