Tmax 500cc

2 300 EUR

Shitet nga: Laku 26 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj

From
Store
Viti
Komuna
Durrës
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
TMAX
Shitet yamaha tmax 500cc me dekumenta te rregullta vaj filtra te sapo ndrruara 33000kmh marmit ekstra leovinci motorri esht shum i paster sikur tregojn dhe fotot cmimi 2300 euro i pa diskutushem ose ndrrohet me makin mbi 2000 me kater dyr
Leaflet
Në fillim