Yamaha Skyliner 2002!!

850 EUR

Shitet nga: Lano 01 Maj 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Shkodër
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
Skyliner
Shitet Yamaha Skyliner viti 2002 125cc ne gjendje perfekte dhe me te gjitha dokumentat e rregullta te paguara. Ju lutem vetem telefonata serioze!
Leaflet
Në fillim