Okazion

1 300 EUR

Shitet nga: Jamaha 22 Maj 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Sarandë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
Majesty
Motorrit i jan ber te gjitha sherbimet para 1 muaj . Me dokumenta te paguara te gjitha . 250 cc ' me drita kseno ' ka dhe drita posht qe ndricon asfaltin .
Leaflet
Në fillim