vespa piaxho ET2

820 EUR

Shitet nga: mili 01 Maj 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Vespa
Modeli
GL
shitet vespa piaxho ET2 50kubik viti 2001 i sapoardhur nga italia me targa dhe siguracion te paguar per 1 vit ne gjendje te mire motorike dhe vizuale marmite polini qe sthon fuqine shitet per arsyje mos perdorimi.
Leaflet
Në fillim