Burgman400

1 300 EUR

Shitet nga: Flori 09 Sht 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Shkodër
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Burgman
Shes burgman 400 me letra te rregullta dhe me gjitha sherbimet e kryera ne koh gadi per cdo lloj prove.cmimi 1300 euro i diskutushem
Leaflet
Në fillim