Piaggio MP3 2008 500 kubik

2 400 EUR

3 600 EUR

Shitet nga: Martin 19 Nën 02:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
MP3
Shitet Piaggio MP3 prodhim i vitit 2008. Motorri sapo ka ardhur nga Italia dhe eshte me dogane te paguar. Goma te reja, nderruar vaj dhe filtra gjithashtu edhe bateria e re. Motorri eshte ne gjendje te shkelqyer, 500 kubik. 25.000 Km
Në fillim