Piagio liberty

700 EUR

Shitet nga: Liberty 04 Dhj 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Liberty
Okazion Shes piagio liberty 125cc viti 2006 ne super gjendje me sherbime te bera dhe letrat e paguara per nje vit 700 euro i pa diskutueshem
Liberty
0698687500
Leaflet
Në fillim