Piaggio Liberty 125cc

650 EUR

Shitet nga: Endri 08 Korr 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Liberty
Piaggio liberty 125cc
Viti 2006
Siguracionin e ka deri n gusht ndersa kualidimin deri n shkurt me gjitha sherbimet e bera i jepet dhe me patent makine shitet ose nderrohet me smart
Leaflet
Në fillim