Shitet&Nderrohet Moto Guzzi Stornello

200 000 LEK

Shitet nga: olsi 23 Pri 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet ose nderrohet Motot Guzzi Stornello 150cc Viti 1952. Motorri posedon dokumentacionin e vjeter dhe targat e vjetra keshtu qe rregjistrohet lehtesisht dhe nuk ka taksa per te paguar.
Leaflet
Në fillim