Motorr malagiti 250cc

2 500 EUR

Shitet nga: Ramazan 17 Tet 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Malaguti
Motorri eshte ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet e kryera. Shume i shpejte dhe ekonomik. Çmimi i diskutushem.
Ramazan
0695168417
Leaflet
Në fillim