Shitet Malaguti Madison

Shitet nga: Enea 20 Tet 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Tiranë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Malaguti
Modeli
Madison
Shitet Madison Malaguti 152cc, viti prodhimit 2002 ne gjendje perfekte te gjitha serviset e kryera dhe me letrat e sapo prera, per me shume info kontakt: 0697889557 cmimi i padiskutueshem 800€
Leaflet
Në fillim