Malaguti f15

500 EUR

Shitet nga: Ermal 18 Qer 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Korçë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Malaguti
Modeli
FireFox
Malaguti f15 49cc,Motori eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike,Sapo ka ardhur Italia


Leaflet
Në fillim